in

Міграція до італійських берегів: 10 тисяч за кілька днів

   Півтори тисячі нелегальних мігрантів висадилися на італійський берег за останні 24 години. Загалом від п‘ятниці кількість прибулих сягла вже 10 тисяч осіб.

Майже 400 людей, за попередніми даними, потонули у Середземному морі напередодні, коли один з човнів, що перевозив мігрантів, перевернувся. Прикордонникам вдалося врятувати півтори сотні пасажирів – їх привезли до порту Реджо-Калабрія – повідомляє Єврон’юз.

Мешканці прибережних міст на півдні Італії кажуть: їхній регіон на грані гуманітарної катастрофи:

“Ми просимо італійський уряд допомогти нам з цією навалою мігрантів. Не тому, що ми расисти, просто у нас немає місця, де їх селити, немає можливості допомогти усім тим, хто сюди приїздить”, – каже мешканка Корільяно-Калабро.

“Мені шкода цих бідних людей, бо вони приїхали з країн, де йде війна. Але гадаю, наше місто не може їх усіх прихистити. Я місцевий житель, і вже 2 роки не можу знайти роботу. Невдовзі мені доведеться поїхати” – каже молодий мешканець цього міста.

Верховний комісаріат ООН у справах біженців назвав Середземне море “найсмертоноснішим шляхом міграції” у світі. У 2014 році на шляху до Європи там потонули майже 3 з половиною тисячі осіб. Проте війни у Лівії, Сомалі, Нігерії, Сирії змушують людей і далі ризикувати життям в пошуках кращої долі.

Українська родина стала обличчям нового проекту Dolce&Gabbana

Українські правоохоронці затримали «злодія в законі»: його передадуть Італії