in

Берлусконі заявив про своє повернення в політику

   Колишній італійський прем’єр має намір допомогти своїй партії Forza Italia подолати розбіжності. Сильвіо Берлусконі, якого виправдали по “справі Рубі”, планує повернутися в політику.

“Нарешті-то правда”, – сказав 78-річний італійський політик, додавши, що це сумна сторінка його життя тепер перегорнута.

Берлусконі заявив, що був упевнений, що його докази приймуть. “Тим не менш, дуже шкода, що ця проблема завдала серйозної шкоди не тільки мені, але і всім італійцям”, – заявив італійський екс-чиновник.

“Я повернувся на поле разом з Forza Italia”, – сказав Берлусконі. Він заявив, що готовий і хоче допомогти своїй партії подолати внутрішні розбіжності.

Судовий процес проти екс-прем’єра почався в квітні 2011 р. у рамках так званої “справи Рубі” екс-прем’єр Берлусконі звинувачували в організації секс-вечірок на своїй віллі і в інтимному зв’язку з 17-річною марокканською танцівницею Карімою ель-Марук, відомої під ім’ям Рубі – Викрадачка сердець, а також у перевищенні посадових повноважень.

За даними представників італійської прокуратури, колишньому італійському прем’єру вдалося створити цілу систему по поставці повій на свою віллу поблизу Мілана. Прокурори стверджують, що в 2010 р. Берлусконі надав сприяння у звільненні з-під варти ель-Марук, яка була заарештована за крадіжку. На думку сторони звинувачення, політик, який очолював у той час італійський кабінет міністрів, підкупив і чинив тиск на представників міланських правоохоронних органів.

У 2013 році суд Мілана засудив колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі до семи років тюремного ув’язнення у скандальній “справі Рубі”, в рамках якого політик звинувачувався в причетності до проституції неповнолітніх і зловживанні службовим становищем. Крім того, згідно з рішенням суду Берлусконі довічно не міг займати державні посади. Але це рішення було скасоване в апеляційному суді в Мілані в 2014 році.

Процес у “справі Рубі” тривав кілька років. Це справа з самого початку сильно вдарило по політичній кар’єрі Берлусконі і спричинило за собою відкриття інших кримінальних справ проти опального прем’єра.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Майже містика: італійський нейрохірург готується до операції з пересадки голови

12 річний українець виступив із італійський тенором Алессандро Сафіна (Відео)