in

Влада Сицилії применшувала статистику поширення коронавірусу

Найвищій посадовець у сфері охорони здоров’я на Сицилії подав у відставку на тлі розслідування кримінального провадження за звинуваченнями, що він та інші свідомо передавали неправдиві дані щодо коронавірусу уряду Італії.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на AP.

Оцінювач стану здоров’я Сицилії Руджеро Разза заперечує звинувачення у наданні неправдивої інформації з метою уникнути того, щоб територія була розміщена в найсуворішій “червоній зоні. Він зазначив, що Сицилія часто вимагала та вводила жорсткіші обмеження, ніж національний уряд.

Читайте також: ПРАВИЛА У РІЗНИХ КОВІД-ЗОНАХ В ІТАЛІЇ З 29 БЕРЕЗНЯ ПО 30 КВІТНЯ 2021

Посилаючись на інформацію з перехоплених телефонних розмов, прокурори стверджують, що пів дюжини регіональних чиновників з листопада по березень запобігали одноденним звітам по статистиці захворюваності, яка мала б призвести до запровадження карантину.

Читайте також: ІТАЛІЯ ВИМАГАТИМЕ ТЕСТ І САМОІЗОЛЯЦІЮ ВІД ПРИЇЖДЖИХ З-ЗА КОРДОНУ

Торік уряд Італії створив багаторівневу систему обмежень, що базується на щоденних повідомленнях регіонів про нові зараження, смертність та проведені тести на вірус. Виходячи з цих даних, можливостей лікарень та інших критеріїв, щотижня оцінюються окремі регіони та встановлюються відповідні рівні обмежень.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія вимагатиме тест і самоізоляцію від приїжджих з-за кордону

Антитіла до коронавірусу живуть в організмі 9-10 місяців