in

Вхід у Венецію для туристів став платним

Про це повідомляє AP, пише “Європейська правда”.

У четвер Венеція перший раз почала стягувати 5 євро за в’їзд до міста туристів, які прибувають туди на одноденну екскурсію і не залишаються на ніч. Платний в’їзд до Венеції діятиме у період з 8:30 до 16:00.

Цей проєкт задумали та анонсували завчасно у сподіванні зменшити натовпи туристів у пікові дні і зробити ситуацію більш стерпною і для містян, і для відвідувачів.

На вокзалах Венеції з’явилися великі табло з позначенням дат на найближчі місяці, коли перебування у місті буде платним, та нові окремі виходи в місто для туристів і для тих, хто проживає, вчиться або працює у Венеції. Біля них чергують співробітники, які попереджають відвідувачів про нові правила та допомагають завантажити QR-код для купівлі квитка.

За відсутність оплаченого квитка загрожує штраф від 50 євро.

За новою схемою завчасно придбали денні квитки на в’їзд вже близько 6 тисяч людей.

Минулого року міська влада Венеції нарахувала близько 4,6 млн туристів, які зупинялися у готелях. Це все ще на 16% менше, ніж у період до пандемії коронавірусу. Точну кількість туристів, які загалом відвідали місто за день чи рік, досі було неможливо підрахувати. На основі даних про мобільні телефони, присутні у місті, припускають, що це 25-30 млн людей на рік.

У мерії кажуть, що туристи стають проблемою для повсякденного життя міста, коли це понад 30-40 тисяч осіб на день.

Серед мешканців Венеції ставлення до нових правил неоднозначне – деякі сумніваються, що додаткова оплата за в’їзд зменшить потік туристів, тоді як інші акцентують, що це сумнівно законно, оскільки конституція Італії гарантує свободу пересування по території країни, а туристичний збір стосується у тому числі італійців.

Також Венеція планувала встановити обмеження на кількість людей у туристичних групах.

Найважливіші новини для українців в Італії у соцмережах FacebookInstagram і Телеграм.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська модель загинула в ДТП в Італії разом з косовським діджеєм

Італія незабаром підпише угоду про відбудову Одеси