Відомий італійський вуличний художник Сальваторе Бенінтенде, який працює під псевдонімом TVBOY, намалював графіті у Києві, Бучі та Ірпені. Кадри робіт він опублікував в Instagram.
![](https://www.gazetaukrainska.com/wp-content/uploads/2023/01/TVBOY-1024x768.jpg)
Бенінтенде спеціально для цього приїхав до України.
Він розповів, що намалював антивоєнні малюнки, щоб підтримати український народ та висловити захоплення його сміливістю та стійкістю у відважному протистоянні російським окупантам.
“Тільки побувавши в Україні, я по-справжньому зрозумів силу і відвагу цих людей. Як данину поваги жертвам цієї війни я хотів залишити свій знак на вулицях Києва, Бучі та Ірпеня, міст, поранених російськими атаками. Послання, що міститься у кожному творі, – це відродження та надія”, – зазначив Бенінтенде.
![](https://www.gazetaukrainska.com/wp-content/uploads/2023/01/TVBOY2-1024x576.png)
Також автор побажало українцям якнайшвидшого завершення війни.
Нагадаємо, відомий художник Бенксі створив сім настінних малюнків в Україні після війни.
Найважливіші новини для українців в Італії у соцмережах Facebook, Instagram і Телеграм.
![](https://www.gazetaukrainska.com/wp-content/uploads/2022/10/Cerchi-un-lavoro-che-ti-faccia-crescere-professionalmente-1024x577.png)