in

В Італії — дві спроби самоспалення за два дні через фінансові проблеми

Виходець з Марокко спробував здійснити самоспалення у центрі Верони через те, що на будівництві не отримував зарплату протягом чотирьох місяців. 58-річний італієць, який також має фінансові труднощі, спробував спалити себе у Болоньї перед податковою.

Виходець з Марокко спробував у четвер вчинити самоспалення у центрі Верони перед будівлею муніципалітету поруч зі знаменитим античним амфітеатром Arena di Verona, повідомляє газета Corriere della Sera.

Вийшовши на головну площу міста, 27-річний марокканець спочатку облив себе бензином, а потім підпалив його. На місце одразу ж прибули карабінери, які надали чоловікові першу допомогу. Після цього потерпілого було доставлено до лікарні з сильними опіками голови та ніг, проте його життю нічого не загрожує.

Причиною, що спонукала іммігранта покінчити життя самогубством, стало швидше за все те, що марокканець, який працював на будівництві, не отримував зарплату протягом чотирьох місяців, відзначає видання.

За останні два дні це вже другий зафіксований випадок спроби самоспалення в Італії. Так, у середу 58-річний італієць, який також має фінансові труднощі, спробував спалити себе у Болоньї перед будівлею держустанови, що контролює дотримання громадянами податкового законодавства. Чоловік отримав опіки, які вразили майже 100% тіла, і у важкому стані був доставлений в опіковий центр Парми.

http://news.dt.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Що таке українські транснаціональні сім”ї

На українському кордоні оштрафували італійця