in ,

В Італії половина населення вже вакцинувалася від коронавірусу

Половина населення Італії, старше 12 років, вже вакцинувалася від коронавірусу. Якщо такі темпи збережуться, це дозволить досягти колективного імунітету від COVID-19 до кінця вересня.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на The Local.

За офіційними даними уряду, станом на 19 липня вакцинувалася від коронавірусу понад 27,1 мільйона осіб, що еквівалентно 50,2% від загальної чисельності населення у віці від 12 років і старше.

Читайте також: ВХІД У ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ В ІТАЛІЇ ДОЗВОЛЯТЬ ЛИШЕ ВАКЦИНОВАНИМ

Італія робила від 3,7 мільйона до 3,9 мільйона уколів за кожен з останніх шести тижнів, в результаті чого загальна кількість уколів тепер досягла 61,5 мільйона.

Мета держави – вакцинувати до кінця вересня 80% людей старше 12 років, або близько 54,3 мільйона осіб.

Переважна більшість застосовуваних в даний час вакцин – це другі дози, а це означає, що прогрес сповільнився серед тих, хто ще не отримав жодної ін’єкції. Це може змінитися, якщо італійський уряд розширить використання “зеленого пропуск” COVID-19, як очікується, цього тижня.

Читайте також: ІТАЛІЯ ПЛАТИТЬ ДО 33ТИС. ЄВРО ЗА ПЕРЕЇЗД У СЕЛО: ЯКІ УМОВИ

Пропуск може стати обов’язковим для доступу до внутрішніх рейсів, потягів далекого прямування, нічних клубів, тренажерних залів, спортивних стадіонів та навіть місць в ресторанах.

Хоча сертифікат також доступний для всіх, у кого був негативний результат тесту на коронавірус за останні 48 годин або вилікувався від COVID-19 за останні шість місяців, вакцинація – це найпростіший спосіб отримати його. Наразі Італія надає пропуск через 15 днів після першої дози вакцини, навіть якщо потрібна друга.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Жіноча білизна та поцілунок з хлопцем: фронтмен Maneskin Даміано Давід приголомшив фанів у новому кліпі

3 українців заарештували в Неаполі за крадіжку скутера