in

В Італії політик, що виступає проти обов’язкових щеплень, захворів на вітрянку

Risultati immagini per tubercolosi

Італійський політик Массіміліано Федріга, який виступає проти загальнообов’язкової вакцинації дітей, кілька днів тому захворів на вітрянку і був госпіталізований.

Risultati immagini per massimiliano fedriga

Про це повідомляє Independent.

Член партії влади “Ліга” Федріга повідомив, що провів чотири дні під наглядом в медичній установі після того, як минулого тижня у нього діагностували вірус.

“Я в порядку, зараз я вдома, одужую, і я дякую всім”, – написав він у соцмережі.

Федріга – наполегливий противник обов’язкової вакцинації. Він стверджував, що батьки не повинні “примушувати” дітей до вакцинації, і називав примушування до загальнообов’язкової вакцинації “сталіністською” практикою.

У своєму Facebook політик наполягав, що ніколи не був представником руху противників щеплень, члени якого не вакцинують своїх дітей через необгрунтовані страхи з приводу безпеки.

“Я завжди казав, що виступаю за вакцинацію, але щоб досягти результату, нам треба переконувати батьків, а не нав’язувати їм необхідність щеплень”, – пояснив він.

Політик також уточнив, що його власні діти – вакциновані.

Відповідно до так званого “закону Лоренціна” – імені колишнього міністра охорони здоров’я, який запровадив його – діти повинні отримати низку обов’язкових імунізацій, перш ніж відвідувати школу. Вони включають щеплення від вітряної віспи, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Флоренції відкриють пам’ятник Тарасу Шевченку

Голосувати на виборах 31 березня можна і з ID-карткою, і з паспортом-книжечкою