in

Графіті російських туристів, зроблене на стінах храму в Римі, сприйняли за прокляття

У Римі на стінах одного з найпопулярніших католицьких храмів Santa Skala, у п’ятницю, 2 липня, виявили напис незрозумілою мовою.

Італійська преса вибухнула публікаціями про те, що невідомий вандал написав біля входу в храм образи, погрози і прокльони на адресу папи римського Бенедикта XVI. А газета Il Messagero повідомила, що написи зроблені невідомою мовою.

Від імені столичних жителів свою солідарність висловив понтифікові мер Риму Джанні Алеманно. Кардинал Агостіно Валліні, папський вікарій Риму, затаврував образливі напади на римського первосвященика.

Як виявилось, що на стіні церкви Santa Skala було написано буквально наступне: Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ВІРА! ВАНЯ.

У церкві Santa Skala, розташованій навпроти прадавньої християнської базиліки Іоана Хрестителя у Латерані, на стіні якої з’явився напис, зберігається драбина, за переказами, привезена Святою Єленою з палацу Понтія Пілата в Єрусалимі.

Нагадаємо, що власті Китаю створили для туристів, що відвідують Велику китайську стіну, новий сервіс. Відтепер будь-хто зможе розписатися на знаменитій пам’ятці, заздалегідь сплативши за це задоволення. Такий сервіс був введений після того, як доглядачі пам’ятника оголосили, що не здатні впоратися з граффіті.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Чому «Лебеді материнства» не повертаються в Україну?»

Діти іммігрантів – нова італійська мрія