in

Дві італійські ”швидкі” рятуватимуть життя в Україні

Дві карети швидкої допомоги призначені для лікарень у Корюківці та Прилуках Чернігівської області. Це одна із численних акцій італійської гуманітарної організації «Кассаго кличе Чорнобиль», проведених на користь України.

Автомобілі пожертвувала служба “Хрест Святого Миколая” з Лекко за сприяння італійського священика дона Гуанелла із Кассаго Бріанца та асоціації “Cassago chiama Chernobyl”.

«Це десята та одинадцята карета швидкої допомоги, подарована Україні» – Зауважив президент асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа. Машини вирушили у пенкт призначення сьогодні вранці, 19-го жовтня.

На заході по урочистій передачі автівок, з української сторони, був присутній Перший секретар посольства України в Італії Максим Коваленко.

«Українським лікарням служать старі машини із дерев’яними лавками, пристосованими під ліжка. Передані карети, уже морально застарілі для Італії, а для України вони на вагу золота. Цим авто, призначеним для утилізації, ми даємо друге життя і допомагаємо чернігівському регіону». – Ділиться враженням пан Кріппа.

Завдяки заходам проведеним цього літа, асоціації вдалося зібрати близько 5 000 євро, які будуть витрачені на купівлю апаратури та препаратів для родильного відділення у Корюківці. «Сучасні медичні матеріали допоможуть рятувати людські життя.» – Зазначає Кріппа.

У найближчий час асоціація також планує передати у Україну вживані ліжка із лікарні «Вал Казамоніка» у Бергамо.

«У січні 2016 року, разом із іншими гуманітарними організаціями, плануємо звернутися у Європарламент щоб говорити ситуацію в Україні, яка, на жаль, часто залишається поза увагою та отримати фінансування на нові гуманітарні проекти.” – Завершив президент.

М.С.

__________________________________________

ІНШІ СТАТТІ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Римській”Ребібії” (місцю зустрічі українців) – 15 років

Президент Італії підписав закон про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС