in

Легендарний італійський клуб придбали росіяни

   Російсько-кіпрський консорціум став власником італійського клубу “Парма”

Як повідомляє Еспресо.TV, з посиланням на Lenta.ru та офіційний сайт “Парми”.

Керівництво італійської “Парми” досягло угоди про продаж футбольного клубу російсько-кіпрському консорціуму. Нові власники придбали клуб з фінансовими труднощами за 5 мільйонів євро. Передбачається, що вони також візьмуть на себе оплату боргів, залишених президентом Томмазо Джирарді.

Про нових власників клубу відомо лише те, що вони є підприємцями нафтового сектора.

“Нам повідомили, що між сторонами досягнута принципова домовленість. Офіційно про угоду буде оголошено на наступному тижні. Ми знаємо, що Фабіо Джордано стане виконавчим віце-президентом. Можу сказати, що обидві сторони задоволені умовами”, – заявив генеральний директор “Парми” П’єтро Леонарді.

Клуб знаходиться в скрутному фінансовому становищі і не встиг вчасно погасити заборгованість із заробітної плати і виплати податків. З цієї причини команда найближчим часом може бути позбавлена очок. За інформацією італійських ЗМІ, “Пармі” потрібно 15-20 мільйонів євро інвестицій.

У минулому сезоні “Парма” посіла 6-е місце в чемпіонаті Італії і пробилася в Лігу Європи, проте через незадовільне фінансове становище не змогла отримати ліцензію УЄФА. У нинішньому сезоні клуб після 14-ти турів займає останнє 20-е місце в турнірній таблиці серії А, набравши шість очок.

http://espreso.tv/

Державний рекет

Санкції не стали на заваді. Італійський банк дав “Газпрому” кредит на 390 мільйонів