in

МЗС Італії хоче для Росії гарантій, що Україну в НАТО не приймуть

   Джентілонi послідовно в своїх заявах відкидає навіть думку про те, що Україна коли-небудь буде в НАТО.

Західні країни повинні переконати Росію, що Україна в принципі ніколи не зможе стати членом НАТО. Принаймні з такою пропозицією виступив глава МЗС Італії Паоло Джентілоні напередодні візиту до Рима президента РФ Володимира Путіна.

“Я думаю, що Росію слід запевнити в тому, що вступ України в НАТО – нереалістична перспектива”, – заявив Джентілоні в інтерв’ю Corriere Della Sera, передає zn.ua.

При цьому міністр позитивно відгукнувся від словах президента Путіна про те, що у Росії немає агресивних намірів щодо країн Альянсу. “Те, що НАТО захищає свої кордони, цілком природно. Однак мета створення альянсу – суто оборонна. Нам слід прийняти до уваги заяву президента Путіна, що у Росії немає агресивних намірів”, – вважає глава МЗС Італії.

Напередодні візиту в Італію Путін дав інтерв’ю цьому ж виданню, в якому розповів свою версію виникнення “кризи навколо України”. Глава МЗС Італії Джентілоні раніше неодноразово називав вступ України в НАТО “абсолютною помилкою”. Він також зазначав, що Італія змушена підтримувати санкції проти Росії через Україну, тому що так вирішив Європейський союз.

 

Лікарнянi домашньoго працівникa

Путін готується “взяти Рим”. Та чи змінить він санкційну політику Італії?