in

Надзвичайний стан через коронавірус в Італії подовжили до 30 квітня

Уряд Італії подовжив надзвичайний стан через коронавірус до 30 квітня 2021 (Decreto legge 14 gennaio 2021, n. 2). 

Читайте також: ПОЇЗДКИ, ЗУСТРІЧІ ІЗ ДРУЗЯМИ, БАРИ, РЕСТОРАНИ, ТОЩО. ПРАВИЛА В ІТАЛІЇ ДО 5 БЕРЕЗНЯ 2021

“Всі показники захворюваності погіршуються одночасно і ми змушені вжити нових заходів. Уряд вважає подовження надзвичайного стану до 30 квітня неминучим”, – заявив міністр охорони здоровʼя країни Роберто Сперанца.

За словами міністра охорони здоров’я, Італія перебуває тільки на початку “довгого і важкого марафону” у боротьбі з інфекцією, і їй належить провести масштабну кампанію з вакцинації населення: 

“Переконаний, що переважна більшість італійців прийме рішення про вакцинацію без необхідності введення такого обов’язку”, – висловив надію Сперанца.

Надзвичайний стан допоможе уряду швидко приймати рішення, що обмежують поширення епідемії.

Нагадуємо, станом на 18 січня, в Італії вакцину від коронавірусу COVID-19 отримали понад 1.153.501 тисяч людей. До кінця 2021 року в Італії щеплення зможуть отримати 50 мільйонів громадян.

За даними видання, темпи вакцинації від коронавірусу в Італії є швидшими, аніж очікувалося.

Зокрема, перші вакцину від коронавірусу вже отримали пенсіонери, старші 80 років. Раніше очікувалося, що їх почнуть вакцинувати в лютому, оскільки спершу ін’єкції надавали лікарям, медсестрам та іншим представникам сфери охорони здоров’я.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Швидше, ніж очікувалося: в Італії вакцину від коронавірусу отримали понад 1 000 000 людей

Історія заробітчанки. Син і невістка 10 років жили за мій рахунок