in

Папа Римський закликав лідерів не воювати, а почати переговори

Risultati immagini per папа римський

Папа Римський Франциск у ході недільної проповіді на площі Святого Петра в Римі закликав національних лідерів не наражати життя людей на жахи війни в Україні, а почати переговори щодо припинення вогню.

Про це повідомив Vatican News.

Пряма мова Папи Франциска: “Однак, тепер, через сто днів після початку збройної агресії проти України, на людство знову спустився кошмар війни, яка є запереченням Божої мрії: народи, що воюють, народи, що вбивають одні одних, люди, що замість наближатися, змушені віддалятися від своїх домівок.

І в той час, як шаленіє безумство руйнування і смерті та розпалюються протистояння, підживлюючи ескалацію, дедалі небезпечнішу для всіх, повторюю свій заклик до провідників народів: будь ласка, не ведіть людство до знищення! Не ведіть людство до знищення. Нехай же розпочнуться справжні переговори, конкретні переговори про припинення вогню і про прийнятне вирішення”.

Деталі: Свій заклик понтифік приурочив до відзначення свята П’ятидесятниці католиками світу. Очільник Святого Престолу зауважив, що в Україні вона збігається зі ста днями війни.

Папа Франциск попросив вірян невтомно молитися за настання миру в Україні й порятунок людей, особливо дітей, від жахів війни. Папа закликав лідерів світу зупинити “моторошне знищення сіл і міст на сході України”.

У своїй проповіді Папа оминув увагою те, що війська агресія проти України здійснюється через Росію та особисто російського президента Володимира Путіна.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Україну починають штовхати до “миру”, але з вигодою для РФ

Українські бійці за останню добу знищили близько 100 ворогів, 5 танків і 13 ББМ