in ,

Папа Франциск висловив надію на мир в Україні у різдвяному посланні

L'angelus di Papa Francesco per la benedizione della statua del Bambino Gesù a piazza San Pietro in Vaticano, 14 dicembre 2014.ANSA/OSSERVATORE ROMANO- ANSA PROVIDES ACCESS TO THIS HANDOUT PHOTO TO BE USED SOLELY TO ILLUSTRATE NEWS REPORTING OR COMMENTARY ON THE FACTS OR EVENTS DEPICTED IN THIS IMAGE; NO ARCHIVING; NO LICENSING

Папа Римський Франциск виступив із традиційним різдвяним посланням Urbi et orbi, в якому згадав Україну.

Про це повідомляє Vatican News.

Як повідомляється, понтифік вперше з 2019 року виступив із різдвяним привітанням з лоджії базиліки Святого Петра.

Говорячи про Христа він зазначив, що віряни чекають від нього допомоги для вирішення конфліктів у всьому світі. Він висловив сподівання, що в Україні не буде конфлікту.

«Стань світлом і підтримкою для тих, які вірять і діють, прямуючи також і проти течії, на користь зустрічі та діалогу, і не дозволь, аби в Україні поширювалися метастази злоякісного конфлікту», – серед іншого помолився Папа Франциск.

Читайте також:  Папа Франциск пообіцяв викорінити сексуальне насильство в церкві після скандального звіту

Голова католицької церкви зазначив, що соціальні відносини піддаються серйозному випробуванню: зростає тенденція до відходу до себе, до самотності, до відмови виходити, зустрічатися, робити щось разом.

За його словами, на міжнародному рівні є ризик небажання вести діалог, ризик того, що «складна криза підштовхне до коротких шляхів, оминаючи довгі шляхи діалогу». Папа Римський наголосив, що насправді лише діалог дає можливість залагодити конфлікти і отримати взаємну і довгострокову користь.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

“Сподіваюся, Італія не видасть його Росії”: мати українського режисера Лавренчука про затримання сина

Суд заарештував усе майно Порошенка