in

Туристів, що вночі пробралися в Колізей випити пива, оштрафували на 800 євро

Двоє американських туристів в Італії отримали штрафи на 800 євро за те, що без квитка пробралися до Колізею вночі, щоб випити там пива.

Як пише “Європейська правда”, про це повідомляє CNN.

Інцидент стався ще в ніч з неділі на понеділок, 15 листопада. Наскільки відомо, двоє молодих чоловіків близько опівночі перелізли через огорожу і рушили на другий ярус будівлі, як у давні часи заходили туди глядачі. Там вони обрали одну з арок з краєвидом на Рим та відкрили пиво, яке принесли з собою.

Читайте також: В Італії схвалили закон про заборону сексистської та дискримінаційної реклами

“У ранні години понеділка люди помітили, що двоє молодих людей розпивають пиво у Колізеї, сидячи в повернутій до міста арці на другому рівні. Вони повідомили про це патрулю в поліцейській машині, яку знайшли неподалік, і вони згодом зупинили молодиків на Via dei Fori Imperiali (одна з вулиць, що розходяться від Колізею)”, – розповіли у пресслужбі поліції.

Американцям виписали штраф на 800 євро.

Читайте також: Віллу Зеленського в Італії виставлено на продаж за 4,5 млн євро

Це не перший випадок, коли туристи неналежно поводилися в Колізеї, і далеко не найскандальніший. У 2019 році набув розголосу випадок, коли німецький студент надряпав свої ініціали на стінах будівлі, а в 2014 році – такий же вчинок російського туриста.

Споруджений 2 тисячі років тому Колізей – найбільший амфітеатр Римської імперії, а зараз – одна з найпривабливіших історичних пам’яток Італії.

У 2019 році, до пандемії коронавірусу, його відвідали близько 7,6 млн туристів.

Будь завжди в курсі подій. Приєднайся до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

В одному із сицилійських сіл рівень вакцинації досяг 104%

Увага! До Різдва в Італії можливо вийде Декрет Флуссі