in

У Ватикані відкриті ворота, пройшовши через які можна отримати відпущення гріхів

Є кілька Воріт, пройшовши через які можна отримати відпущення гріхів. В Римі вони розташовані у кожній з чотирьох Папських базилік Риму. Відкриваються вони лише під час Святого Року, а інший час є замурованими.

 

Ці ворота – Таїнство Примирення і дозаоляють отримати прощення і примиритися з Богом і Церквою, через посередництво священика.

Святі ворота відкриваються під час Ювілейного року, то проходження через них зовсім не призведе до відпущення гріхів, перед цим слід покаятися на сповіді. Далі, проходження через Святі ворота дарує індульгенцію, тобто прощення тимчасової кари за вже висповідані гріхи.

Умови для отримання індульгенції – це Сповідь, Причастя, молитва про потреби Святішого Отця і сповідування віри, а також інші благочестиві дії, пов’язані з певними днями, серед яких, наприклад, паломництво або участь у заходах Ювілейного року. Для отримання індульгенції необхідно також ухилятися від повсякденної гріха.

13 грудня, будуть відкриті Святі ворота в кафедральному соборі Риму – Латеранской базиліці, а потім і в інших Папських базиліках. У ту ж неділю, в кожній помісній церкві, а саме в кафедральних соборах усього світу та інших значущих храмах, буде також відкрито Святі врата Милосердя. Таким чином, Ювілей Милосердя пройде в єпархіях усього світу одночасно із Римом і Ватиканом.

_______________________________________

Більше новин:

 

Чим загрожують плани НБУ по боротьбі з готівковими платежами

ЄС скасує візи для українців у 2016 році