in

У Римі пройшла багатотисячна демонстрація з вимогою відставки С.Берлусконі

У Римі пройшла багатотисячна демонстрація з вимогою відставки прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі. Римляни, які незадоволені політикою нинішнього глави італійського уряду, вийшли на вулиці міста з гаслами “Давайте його звільнимо!” і “Італія, прокинься!”, передає РБК з посиланням на Associated Press.

30 вересня верхня палата італійського парламенту – сенат виразила вотум довіри уряду С.Берлусконі. У його підтримку проголосували 174 сенатори, а “проти” – 129. Результати голосування продемонстрували підтримку парламентом правлячої коаліції, що пережила фактичний розкол після виходу з партії С.Берлусконі “Народ свободи” нинішнього спікера нижньої палати Джанфранко Фіні. Як заявив С.Берлусконі, його уряд залишиться до кінця мандата – ще три роки.

Проте, як підрахували місцеві спостерігачі, парламентська більшість залежить від голосів прихильників Джанфранко Фіні, який останнім часом відкрито висловлює незгоду з політикою прем’єра.

Нагадаємо, в кінці липня 2010 р. партію італійського прем’єра покинув його соратник, спікер палати депутатів Італії (нижньої палати парламенту) Джанфранко Фіні. Він вийшов із складу очолюваної партії С.Берлусконі “Народ свободи”. До розриву з Дж.Фіні “Народ свободи” мав в парламенті 271 місце. Проте після виходу з коаліції спікера палати депутатів парламентська коаліція Італії опинилася на межі розпаду.

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Домашні працівники: до 11 жовтня слід оплатити контрибути

Легалізація ошуканих