in

Італійський прем’єр висловив підтримку Путіну щодо санкцій з боку ЄС

Прем’єр Італії Маттео Ренці заявив, що Євросоюз сам приймав рішення щодо запровадження санкцій проти Росії за її дії в Україні, а не за наполяганням США, і “терпітиме” до “тотального виконання” Мінських угод.

Про це він сказав на Санкт-Петербурзькому економічному форумі, передає УНІАН.

Якщо ми дійшли до запровадження санкцій, і позиція США щодо санкцій здається об’єктивною, ясною, і відбувалися імпульсивні дії з боку низки європейських лідерів… Безумовно, є проблеми підходу та поваги до суверенітету в поведінці Росії, але, з іншого боку, є те, що сказав президент Путін, і це дуже важливо — повага до угод, конституційна реформа в Україні, виборче законодавство. Але не США прийняли рішення за інших. Пан Путін чудово знає, що таке рішення прийняли деякі європейські лідери,
— зазначив італієць.

Крім того, Ренці наголосив, що ця ініціатива йде з Європи.

“Пан Путін запитує: скільки ви ще будете терпіти? Відповідь дуже проста — це Мінські угоди”, — підкреслив політик.

За його словами, словосполучення “холодна війна” не може використовуватися у третьому тисячолітті.

Нам необхідно, щоб Європа і Росія знову стали чудовими сусідами. Ми знаємо, що між сусідами часто виникають суперечки, проблеми, але сьогодні в українському питанні є сильна точка, що підписано Мінські угоди, і ми просимо, щоб вони були тотально імплементованими. Позиція Італії є дуже простою. Санкції не будуть продовжені автоматично, як ніби це звичайне ведення справ… Я можу підтвердити, що на наступному засіданні зустрічі послів при ЄС в Брюсселі ми попросимо, щоб про санкції на цьому засіданні велися дискусії, щоб вони не були автоматично продовжені та щоб можна було дізнатися на якому етапі перебуває імплементація Мінських угод,
— заявив прем’єр Італії.

Водночас він зауважив, що “про імплементацію повинні просити не лише ті, кого називають сепаратистами, а й всі зацікавлені сторони, тому що коли це робить хтось один, то принцип “угоди треба дотримуватися” не зберігається”.

“Щоб подолати “санкційну фазу”, необхідно в повному обсязі імплементувати Мінські угоди, і зробити так, щоб “Росія була головною дійовою особою”, оскільки без неї неможливо боротися з екстремізмом і фанатизмом”, — підсумував Ренці.

_____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вперше в історії Римом керуватиме жінка

Fiat потрапив у скандал після невдалих жартів про жінок