in

Італійський тенор Сафіна скасував концерти в Криму

Італійський оперний і естрадний виконавець Алессандро Сафіна вирішив скасувати свої концерти в окупованому Криму, заплановані на 21 і 23 лютого 2016 року.

Про це сам Сафіна повідомив на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

За словами співака, з 2011 року він щороку проводив низку концертів в Україні, і вже на початку 2015 року його український промоутер надіслав йому запрошення, визначивши дати і міста майбутнього турне. Згодом йому надійшла пропозиція дати два концерти у Севастополі і Сімферополі, на яку він погодився.

«Однак останнім часом українська влада ввела певні обмеження, згідно з якими той, хто в’їжджає в Крим, вважатиметься небажаною особою в Україні. Таким чином, я вважав за необхідне повідомити про це промоутера з Криму і розповісти про свій намір провести ці два концерти після врегулювання конфліктної ситуації, в надії на те, що це вирішиться якомога швидше», – написав Сафіна.

Естрадний виконавець також висловив готовність компенсувати всі можливі матеріальні витрати, пов’язані з рекламою та організацією концертів, які вже заплатили.

«На жаль, промоутер з Криму виявилася особою, не здатною до порозуміння, і не захотіла зголоситися на мою пропозицію, понад те – погрожувала мені скандалами і відповідними заходами. Таким чином, внаслідок нераціональної і егоїстичної поведінки цієї людини, яка спробувала мене скомпрометувати, використовуючи дезінформацію і скандал з метою надати цьому факту політичного забарвлення, я вирішив перервати з нею усякі відносини і остаточно скасувати ці два концерти», – написав артист.

Як інформував ZAXID.NET, у грудні в Криму з’явилися афіші з анонсами концертів італійського співака Алессандро Сафіни. Міністр культури України В’ячеслав Кириленко заявив про неможливість проведення заходів на анексованій території. Тенору запропонували зробити вибір – провести концерти у Севастополі і Сімферополі або у п’ятьох інших містах України.

______________________________________________

Більше новин:

 

В Салерно відкривається українська школа та дитячий садок

Маски і магія: в Італії стартував Венеціанський карнавал