in

Італія закрила Венецію для великих лайнерів

CUADERNO DEL DOMINGO TEMA BARCOS FREEDOM Carnival Liberty Venice

Уряд Італії схвалив декрет, який забороняє великим круїзним лайнерам входити у Венеціанську лагуну.

«Рада міністрів за пропозицією голови Маріо Драгі, міністра стійкої інфраструктури і транспорту Енріко Джованніні і міністра культури Даріо Франческіні затвердив декрет-закон, який вводить термінові положення про транспорт і регулюванні руху круїзів у Венеціанській лагуні», – йдеться в повідомленні на сайті уряду.

Згідно з декретом, портова адміністрація Північного Адріатичного моря повинна буде провести конкурс ідей, щоб зібрати пропозиції та проекти техніко-економічного обґрунтування будівництва причалів для суден розміром понад 40 тис. тонн, а також для контейнеровозів, які використовуються для трансокеанських перевезень.

Читайте також: В ІТАЛІЇ ОСКАРЖИЛИ ВИПРАВДАЛЬНИЙ ВИРОК МАРКІВА. УКРАЇНЦЯ ЗНОВУ ХОЧУТЬ ЗАСУДИТИ

Змінити маршрут великогабаритних суден у Венеції вирішили після того, як у венеціанському каналі Джудекка зіткнулися круїзний лайнер MSC Opera і туристичний теплохід Michelangelo. Тоді кілька людей опинилися у воді, а двоє отримали легкі поранення.

Раніше Асоціація венеціанських гондольєрів прийняла рішення скоротити максимальну кількість пасажирів у човнах до п’яти осіб.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії оскаржили виправдальний вирок Марківа. Українця знову хочуть засудити

Усіх медпрацівників Італії зобов’язали пройти COVID-вакцинацію