in

Італія запроваджує Super Green Pass для обмеження невакцинованих

Новий документ діятиме з 6 грудня по 15 січня, але у разі потреби ним продовжать користуватися й надалі.
Уряд Італії затвердив посилення заходів боротьби проти поширення коронавірусу. У країні діятиме новий вид санітарних перепусток – Super Green Pass, повідомила напередодні ANSA.

Цей “супер-сертифікат” видаватиметься тільки вакцинованим і перехворілим на коронавірус. Він діятиме з 6 грудня по 15 січня, але у разі потреби ним продовжать користуватися й надалі. Super Green Pass видаватимуть на дев’ять місяців.

Читайте також: Італія дозволила третю дозу COVID-щеплення за п’ять місяців після базового курсу

При цьому вже чинну перепустку – Green Pass -отримуватимуть нещеплені за наявності негативного тесту на інфекцію. Документ потрібен для користування громадським транспортом, відвідування роботи в офісі та готелів.

У свою чергу, Super Green Pass буде необхідний в мало охоплених COVID-19 частинах Італії. Його використовуватимуть для відвідування концертів, вистав, стадіонів, нічних клубів, публічних заходів, а також ресторанів та барів, що розташовані у приміщеннях.

Таким чином італійська влада збирається захистити відносно вільні від коронавірусу зони в країні від нової хвилі захворювання.

Читайте також: ЗА ОЦІНКАМИ НАН, ВІД КОРОНАВІРУСУ В УКРАЇНІ ПОМЕРЛО МАЙЖЕ 180 ТИС. ОСІБ

Крім того, з 15 грудня в Італії запроваджується обов’язкова вакцинація від коронавірусу для військових, поліцейських, адміністративного персоналу у сфері охорони здоров’я. Для медичного персоналу обов’язковою стане третя – бустерна доза вакцини.

Раніше Італія схвалила ревакцинацію COVID-19. Отримати бустерну дозу вакцини від коронавірусу італійці зможуть за п’ять місяців після завершення курсу імунізації.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

В Неаполі (Італія) відійшла у вічність молода землячка з Франківська

Змінено правила дорожнього руху в Італії. Що треба знати водіям