in

20-та річниця загибелі борця з мафією Паоло Борселліно

   В Італії згадували суддів Паоло Борселліно та Джованні Фальконе, безкомпромісних борців із організованою злочинністю. 20 років тому вони загинули від рук мафії, але їхній приклад досі надихає італійських правоохоронців.

Паоло Борселліно та п‘ятеро співробітників поліції, які його охороняли, загинули 19 липня 1992 року. Потужна бомба вибухнула в машині, повз яку вони проходили. За два місяці до цього помер колега та однодумець Борселліно Джованні Фальконе. Він разом з дружиною та трьома охоронцями підірвалися на бомбі, закладеній обабіч дороги на Сицилії. Заряд був настільки потужним, що суддю не врятував навіть його броньований Fiat.

На початку 80-х Борселліно та Фальконе оголосили мафії справжню війну. Вони переконали окремих членів “Коза Ностри” свідчити проти своїх поплічників. В результаті одного з найбільш гучних процесів обвинуваченню вдалося довести провину 360 з-понад 450 підозрюваних. Загибель суддів викликала народну ненависть проти мафії, і боротьба з нею спалахнула з подвійною силою. Після цього вплив кримінальних родин помітно поменшав

http://ua.euronews.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Міжнародні авіалінії України до польоту готові!

Стали відомі перші результати легалізації