in

Італія прийняла додаткову програму скорочення бюджетних витрат в 2012 р. на 4,5 млрд євро

   Італійський уряд прийняв додаткову програму скорочення бюджетних витрат на 4,5 млрд євро в поточному році. Цей захід дозволить відкласти підвищення податків на першу половину 2013 р.

За підсумками засідання кабінету міністрів, яке тривало більше 6 годин, було прийнято рішення зменшити кількість співробітників в держсекторі. Поступово число керівних посад зменшиться на 20%, а рядових співробітників – на 10%.

“Наша мета – зменшити урядові витрати, зберігши в повному обсязі послуги, що надаються населенню. Вжиті заходи дозволяють перенести збільшення ПДВ на 2% на липень 2013 р., хоча раніше ми планували підняти його вже в жовтні цього року.

“Обсяг витрат зменшиться на 10,5 млрд євро в 2013 р. і на 11 млрд євро в 2014 р. Також уряд зарезервував 2 млрд євро на відновлення інфраструктури після недавнього землетрусу.

Скорочення торкнуться систем охорони здоров’я, також під ніж потраплять регіональні бюджети. Прийняті заходи можуть підірвати популярність уряду Маріо Монті напередодні виборів, запланованих на квітень 2013 р. Профспілки держслужбовців мають намір домогтися скасування цих заходів і пригрозили страйками, якщо до їхньої думки не прислухаються.

Нагадаємо, дефіцит бюджету Італії в I кв. 2012 р. виріс до максимального рівня з 2009 р. – 8% ВВП.

http://www.rbc.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці в Італії проти “мовного”закону

Громадянство України у запитаннях та відповідях