in

Угорщина, Італія і Кіпр можуть накласти вето на продовження санкцій проти РФ у 2015 р

   Російська Федерація почала лобіювати в столицях Угорщині (Будапешт), Італії (Рим) і Кіпру (Нікосія) питання про накладення вето на продовження санкцій проти РФ у 2015 році, повідомляє Euobserver з посиланням на джерела, які беруть участь у переговорах про продовження санкцій.

Як наголошується, що країни-члени повинні приймати рішення про продовження санкцій на основі консенсусу, але якщо одна або кілька з них будуть проти, то санкції не будуть введені.

“Росіяни активно працюють в різних столицях”, – сказало джерело, називаючи Будапешт, Рим і Нікосію “основними” мішенями Росії.

Інше джерело видання висловив здивування, якби Росія не лобіювала питання санкцій у Будапешті, Нікосії чи Римі, а також у Берліні.

Дипломати додали, що Чехія також має хитку позицію в цьому питанні.

За їх словами, санкції можуть бути готові до кінця наступного тижня, коли лідери країн зустрінуться на останньому в 2014 році саміті і коли Президент України Петро Порошенко, має відвідати Брюссель.

Нагадаємо, в кінці жовтня Європейська Рада не знайшов підстав для перегляду санкцій, введених раніше проти Російської Федерації, і залишив їх у силі.

http://www.rbc.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Нові рейси МАУ за неймовірними тарифами

Масовий страйк в Італії проти реформи трудового законодавства