in

Аманда Нокс та Рафаеле Соллечіто невинні, попри 4 роки ув‘язнення

Італійський апеляційний суд зняв обвинувачення з 24-річної американки та її колишнього хлопця. Пару засудили за зґвалтування і вбиство 21-річної британки Мередит Керчер 2007 року. Дівчині та хлопцеві дали по 26 та 25 років в‘язниці відповідно. Керчер – студентка за обміном, яка мешкала з Нокс, начебто відмовилася брати участь в оргії. Її знайшли мертвою, з численними ножовими пораненнями та перерізаним горлом.

Увесь цей час засуджена не визнавала своєї вини. Перегляд справи розпочали через те, що нова ДНК-експертиза довела, що

ДНК підсудної не співпадає з тим, що було виявлено на знарядді вбивства – ножі.

“Ми вдячні за підтримку, яку ми отримали з усього світу, людям, які розслідували цю справу і з‘ясували, що Аманда та Раффаеле невинні”, – каже сестра звільненої американки.

“Раффаеле не має жодного стосунку до вбивства тієї нещасної дівчини Мередит Керчер. Я трохи спілкувався з її батьками, адже вони втратили доньку, ще й у такий жорстокий та жахливий спосіб”, – розповів батько Раффаеле Соллечіто.

Утім, родина загиблої Мередит досі не може пробачити скоєного злочину. На їхню думку, донька не заслуговувала на смерть, і до того ж їй дуже подобалося жити в Італії.

Найближчим часом Аманду Нокс та її колишнього хлопця мають вивезти з приміщення суду. Батьки планують одразу забрати доньку додому.

 

http://1tv.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа «Престиж» у Римі відзначила День вчителя

“Рокова” кількість контрабандних цигарок не доїхала до Італії