in

Берлусконі платив повії 5 тис євро

Прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі знову став центром сексуального скандалу з повіями. Дівчина за викликом зізналася у сексуальних стосунках з прем’єром, пише Corriere della Sera.

Повія Надя Макрі стверджує, що політик двічі скористався її послугами в ліжку, заплативши за кожну зустріч по 5 тисяч євро. Вона також запевняє, що в його вечірках брали участь неповнолітні дівчата і що літак прем’єра використовувався для перевезення наркотиків, передає InoPressa.

Дівчина відверто заявила на допиті в прокуратурі Палермо: у правоохоронні органи її викликали через кілька тижнів після того, як про неї згадала жінка, яка зізналася у перевезенні наркотиків. Нядя Макрі запевняє, що бачилася з прем’єром тричі – ці зустрічі нібито організував відомий у світі шоу-бізнесу агент Леле Мора, на якого вона працювала.

За словами Макрі, вона спала із Сильвіо Берлусконі на Великдень у 2009 році на Сардинії і в квітні 2010 року на віллі глави уряду в місті Аркоре. Потім прем’єр нібито розплачувався з нею, особисто передаючи гроші в конверті.

“На сардинській віллі нас було майже 25 дівчат. У кімнатах була “травичка” для куріння, яку доставили на приватному літаку прем’єра”, – розповіла ескорт-дівиця. Незрозуміло, проте, як дівчина дізналася, що наркотики возили на літаку Берлусконі. Слідчим вона розповіла, що кожній дівчині видали по декілька “косяків”, але вона ніколи не бачила, щоб сам Берлусконі курив марихуану.

Слідчим стало також відомо, що в 2007 році Надя випадково познайомилася з мером Парми П’єтро Вінья, з яким у неї були сексуальні стосунки: за першу зустріч вона отримала 500 євро. Надя просила мера, обраного від партії “Народ свободи”, влаштувати їй зустріч з прем’єром.

Зустріч відбулася, але потім прем’єр злякався, що повія може дискредитувати його: “Він сказав мені, що я занадто багато балакаю. Я була п’яна, і він запитав мене, чим я займаюся. Я відповіла, що я повія. Він розгнівався і сказав, що я не повинна говорити про такі речі”.

Надя Макрі також розповіла слідчим і про свої підозри, що на свята у прем’єра були неповнолітні дівчата, але цю деталь, як і розповідь про наркотики, дуже важко перевірити.

Дівчина розповіла і про зв’язок з іншим політиком, міністром Ренато Брунетті, на допомогу якого розраховувала, як у врегулюванні справи, пов’язаної з її сином (її могли позбавити батьківських прав за жорстоке поводження з дитиною), так і в поліпшенні свого матеріального становища. “Я пішла до Брунетті для надання сексуальних послуг, він подарував мені сукню, прикраси і близько 300 євро. Я сподівалася підтримувати зв’язок з Брунетті, щоб трохи заробити, проте стосунки тривали недовго. Ми зустрілися з ним ще один раз”, – зізналася повія.

Останнім часом над прем’єром Берлусконі знову збираються хмари, пов’язані з чутками про його хворобливу пристрасть до жінок.

Проте італійський прем’єр заперечує, що коли-небудь користувався послугами повій. Що ж до пристрасті до молоденьких дівчат, то “краще любити красивих жінок, ніж бути геєм”, заявив Берлусконі. Ці слова спровокували новий скандал – представники секс-меншин заявили, що репліка політика “образлива для гомосексуалістів”.

Приватне життя Берлусоні активно обговорюється пресою і є приводом для критики на його адресу. Так, лише у минулому році журналісти смакували зв’язок прем’єр-міністра Італії з манекенницею Ноемі Летицією, яка називала його “татусем”. Історія спливла нагору, коли стало відомо, що Берлусконі відвідав святкування її 18-річчя.

Берлусконі підозрюють також у зв’язках з елітною повією Патрисією Д’Аддаріо на віллі Граціолі. У липні 2009 року на сайті видання L’Espresso було опубліковано аудіозапис інтимного побачення Патрисії і Берлусконі. Трохи пізніше Д’Аддаріо заявила, що після проведеної разом ночі Берлусконі погрожував їй та її дочці.

А в серпні 2010 року 38-річна співробітниця “служби ескорту”, Марія Тереза Де Ніколо, відома як “Террі”, розповіла, що в 2009 році вона і дві її “колеги” займалися з прем’єром груповим сексом. Вранці Берлусконі нібито дав Террі 1000 євро і подарував коштовну прикрасу.

Сам Берлусконі заявляв, що ніколи не платив повіям за секс і намагався віджартуватись, заявивши: “Навколо так багато красивих жінок, а я не святий”.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Картину італійського художника продали за рекордну суму

В Старосамбірському районі на Львівщині «заробітчани» масово написали заяви про голосування вдома