in

Кривава стрілянина у Флоренції. Потерпіло 5 вихідців з Сенегалу

У вівторок 50-тирічний італієць відкрив стрілянину з пістолета у Флоренції, після чого вчинив самогубство. Внаслідок злочину загинули 2 людей, ще 3-х поранено – один з чоловіків залишиться паралізованим на все життя. Усі жертви – вихідці з Сенегалу. Всі п‘ятеро – вуличні торговці на невеличких ринках та площах Флоренції.

Пізніше на автостоянці поліція знайшла машину, в якій злочинець наклав на себе руки, коли його спробували заарештувати. Вдалося встановити особу вбивці – Джанлука Кассері, уродженець Тоскани, який нещодавно переїхав до Флоренції.

Після стрілянини на вулиці вийшли понад 200 торговців – імігрантів з країн Африки. До гурту приєдналися й кілька італійців. Обурений люд скандував “Ганьба!”, “Расисти!” та вимагав правосуддя.

“Ми просимо трохи уваги і справедливості, бо такого роду речі не повинні відбуватися. Ми тут для того, щоб інтегруватися в суспільство, ми не хочемо бути просто відкинуті,” – каже один з учасників мітингу.

Поліція з‘ясувала, що нападник був прихильником ультра-правого руху. Він написав кілька романів та публікував статті у тосканській газеті, де відверто висловлював радикальні погляди.

 

Euronews

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Не 46 мільйонів…

Кривава стрілянина у Флоренції. Усі жертви – вихідці з Сенегалу. (ВІДЕО)