in

5 причин, через які можна закохатися в Італію

Італія – це чудова країна, жити в якій слід розглядати як подарунок долі. В ось невеликий перелік причин, які підтверджують цю тезу.

Будемо раді почути вашу думку із цього приводу, тому запрошуємо дописати причини, які близькі вам.

Італія це країна де можна відпочити душею і тілом. Переїхавши до Італії з галасливих мегаполісів або далеких сіл ви потрапляєте в особливий світ, де час зупиняється, де завжди сонце і свято. Де починаєш розуміти, що життя прекрасне, сама по собі …

Risultati immagini per bella italia

Спілкування з італійцями це окрема тема. Тут ніхто не відчуває себе самотнім і непоміченим. Кафе і бари створюють атмосферу гостинності. Більш того, враховуючи що італійці доповнюють мові жестами, із ними легше порозумітися, тут відразу відчуваєш себе своїм.

Risultati immagini per italiani

Італія стільки різноманітна країна, багата на історичні пам’ятки і природні шедеври, що тут можна жити вічно і щодня відкривати для себе щось нове. Тут вас може захопити готичний Мілан, особливі держави Сан Маріно та Ватикан, древній вічний Рим, Піза, Помпеї. Тут є і моря і Альпійські гори. Земля багата на гарячі джерела, дикі ліси, гірські річки, чисті озера …. І все це на відстані 200-800 км. До будь-якої пам’ятки можна доїхати за короткий час.

Risultati immagini per bella italia

Італія – це місце, де можна скуштувати найсмачніші вишукані страви. Кращі вина, сири, м’ясні продукти, та її типові кулінарні шедеври: піцу або пасту … Італійська кухня подобається, напевно, всім, вона вважається однією із найздоровіших та найкорисніших у світі.

Risultati immagini per italiani

Завдяки життю в Італії формується більш об’єктивний і усвідомлений погляд на своє життя. Поживши тут якісь час і проаналізувавши плюси і мінуси італійської життя, враховуючи регіональні відмінності, ви зможете усвідомлено зробити вибір на користь кар’єри, або відпочинку. Поживши тут, вам буде складно змінити країну проживання.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

16 мільйонів переглядів: львів’янка в Римі виконує оперну партію

“За шість років в Італії заробила пpoйдисвіту на квартиру”