in

В регіоні Марке (Італія) стався землетрус магнітудою 6,0 бали

Поштовхи землі були відчутними в усій центральній частині Апеннінського півострова.

Перший землетрус стався о 3:36 за місцевим часом на дуже малій глибині у 10 км, за 76 км від міста Аматріче. Жителі населених пунктів в центральноіталійських областях Умбрія та Марке та Абруццо в паніці вибігали зі своїх домівок. Поштовхи також відчули в Римі.

Епіцентр був в Аккумолі, що в провінції Рієті, поряд з містами Аматріче, Аркуата-дель-Тронто і Пескара-дель-Тронто, що в провінції Асколі Пічено, там пошкодження найбільш серйозними.

Ще два поштовхи сталися о 4.32 і 4.33.

Мер Аматріче Сержіо Пероцці заявив, що місто зруйноване на три четвертих, багато жителів поховано під уламками. Крім того, за його словами, у місті відсутня елекритка та немає продовольства, потрібно терміново зводити палаткове містечко.

Рятувальникам вдалося виявити під завалами тринадцять підтверджених жертв, розкопки проходять за допомогою собак. Не виключено що кількість загиблих зросте. У цьому місті проживає 2,6 тисячі людей. Воно розташоване за 45 кілометрів від Риму.

В серпні в Італії період відпусток, багато італійців переїжджають у гори, де температура повітря значно нижча. Тому зараз це містечно є густонаселеним. Рятувальники продовжують пошуки тих, що вижили.

Також відомо про пошкодження будинків в місті Асколі Печено неподалік від Норчі.

За силою цей землетрус порівнюють із тим, що стався у 2009 році поблизу Аквіла. Сім років підземні поштовхи силою у 6,3 балів залишили понад 300 загиблих. Тоді серед жертв була українська восьмирічна дівчинка Марія Чернова з Полтавщини

Консульські відділи посольства України в Італії повідомили номер телефону на який можуть звертатися за допомогою постраждалі громадяни України або їх родичі.\

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Гаряча лінія Посольства України для постраждалих від землетрусу у Марке

Як діяти під час землетрусу в Італії