in

Софія Ротару відсвяткувала 69-річчя на віллі в Італії

Улюблена мільйонами “хуторянка” святкувала іменини за кордоном на фешенебельному курорті Версилов разом з рідними.

Для святкування народна артистка вибрала розкішну віллу в мальовничому містечку Тоскани — Форте-дей-Мармі, одному з найпопулярніших курортів на Тірренському узбережжі, інформують ”Вікна” з посиланням на Комсомольскую правду.

Іменинниця орендувала апартаменти в десяти хвилинах їзди від пристані, побудованої ще в XVI столітті і вже кілька тижнів релаксує там разом з сином Русланом Євдокименко, невісткою Світланою і внуками Сонею і Толіком.

Софія Ротару відсвяткувала 69-річчя на віллі в Італії

”Великого торжества в цьому році Софія Михайлівна свідомо не влаштовує, — розповіла у телефонній розмові сестра зірки, співачка Ауріка Ротару. — Потрібно приберегти сили для ювілейного року. На 70-річчя буде велике свято, а поки вона вибрала для відпочинку Італію з її м’яким кліматом і блакитним морем “.

Крім плавання і традиційної риболовлі Ротару розважає себе походами на місцевий ринок антикваріату і заходить на базар за свіжими фруктами, який проходить на вихідних площах Марконі і Вікторія Апуана.

Також, концертний директор Сергій Лавров повідомив, що Софія Михайлівна готується до майбутнього туру по Німеччині. У листопаді у неї там заплановано 11 концертів і в багатьох містах квитки вже розпродані. Всі костюми для виступів шила на замовлення українська дизайнерка Лілія Пустовіт. Ювілейна програма називається: “Не забувай мене”. Також Лавров сказав, що якщо Ротару вирішить попрощатися зі сценою — то піде вона по-англійськи.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Книгу українки з Італії представлять на Міжнародному форумі видавців у Львові

Молодіжний хор «Світич» дарував українське мистецтво італійцям