in

Процедура скасування віз для українців триватиме до 7 місяців

Після виконання з початку 2016 року законодавчої процедури процес скасування візового режиму може тривати декілька місяців. Найвірогідніше, йдеться про півроку.

Таку думку висловив єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос на презентації доповіді Єврокомісії про прогрес України в імплементації плану візової лібералізації у п’ятницю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Беручи до уваги всеохоплюючі відносини між Євросоюзом і Україною, Єврокомісія представить на початку 2016 року Раді ЄС і Європарламенту законодавчу пропозицію до регламенту щодо візових вимог для громадян країн, які не є членами ЄС, включити Україну до переліку країн, громадяни яких, котрі мають біометричні паспорти, не потребуватимуть візових вимог для перетину зовнішніх кордонів Шенгенської зони», – заявив єврокомісар.
Читайте також: Порошенко не бачить перешкод для безвізового режиму з ЄС

На уточнююче запитання, скільки може тривати цей законодавчий процес, він відповів, що декілька місяців.

«Декілька місяців – це означає 3-6-7 місяців – все залежить від прогресу», – зауважив Аврамопулос.

Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю Єврокомісія представила остаточну доповідь про прогрес України у виконанні плану дій візової лібералізації, де йдеться про повне виконання Києвом визначених критеріїв.

____________________________________________

Більше новин:

 

Що буде потрібно для поїздки в ЄС після скасування віз

ЄС продовжила санкції проти Росії