in

76-річний Берлусконі заявив, що офіційно заручений з 27-річною італійською телеведучою

   Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі зізнався, що заручений з 27-річною телеведучою Франческою Паскале, повідомляє The Independent.

«Так. Це офіційно. Нарешті я відчуваю себе не таким самотнім», – заявив політик, у якого за плечима два шлюби і п’ятеро дітей.

Як розповів Берлусконі, його наречена родом з Неаполя. «Вона не лише прекрасна зовні, але й в душі. У неї високі моральні принципи», – похвалився 76-річний мільярдер під час інтерв’ю «П’ятому каналу», який входить в його медіаімперію.

Він додав, що Франческа дуже його любить, і він відповідає їй взаємністю.

У ході інтерв’ю екс-прем’єр також заявив, що висунуті проти нього звинувачення в тому, що він мав сексуальні стосунки з неповнолітньою дівчиною, є плітками. «Це був привід для початку гігантської кампанії, спрямованої на те, щоб зганьбити моє ім’я і італійський уряд, в тому числі на світовому рівні», – пояснив політик.

Зараз Берлусконі веде процес розлучення з матір’ю трьох його дітей Веронікою Ларіо. Крім того, він намагається довести в суді, що у 2010 році не оплачував послуги 17-річної повії Рубі Серцеїдки. За його словами, він не вступав в сексуальний зв’язок з Карімою аль-Махруг, танцівницею з Марокко, хоча й дав їй 7 тисяч євро на відвідування салону краси.

Справа про Рубі Серцеїдку не єдина, фігурантом якої є Берлусконі. Зокрема, за однією з них, він не зможе обіймати державні посади протягом п’яти років, однак заборона набуває чинності лише після винесення остаточного вироку.

Незважаючи на це, на початку грудня Берлусконі заявив, що має намір стати прем’єр-міністром вп’яте.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Негода паралізувала рух на Західній Україні

Син відмовився від матері-заробітчанки (ВІДЕО)