in

В італійській клініці 80 дітей захворіли на туберкульоз

В одній з центральних лікарень Риму – “Джемеллі” 80 новонароджених заразилися туберкульозом.

Переносником інфекції стала медсестра пологового відділення, що працювала в клініці з березня по липень цього року, пише Вести.ru.

Жінка, яка працювала у пологовому відділенні заразилася, як з’ясувалося, від чоловіка. І на роботу наймалася, знаючи як мінімум про його хворобу.

За підрахунками співробітників лікарні, за кілька місяців роботи медсестра могла заразити більше тисячі новонароджених. Всі діти, що з’явилися на світ в “Джемеллі” з березня по липень – повинні пройти обстеження.

“Ми були у від’їзді, на відпочинку. Як почули цю новину – почали дивитися статті в Інтернеті і прочитали, що навіть діти, що народилися в березні, можуть бути заражені. А наш син народився в лютому”, – говорить батько дитини.

У такій ситуації заперечувати свою провину керівництво медичного закладу не стало. Спробувало заспокоїти громадськість просвітницькою роботою-говорили про те, що інфікована чи не третина населення Землі, і це ще не означає, що туберкульоз розвинеться у хворобу.

“Ми проводимо всі необхідні обстеження, перевіряємо трьох пацієнтів на годину, щоб якомога швидше розвіяти побоювання батьків. Аналізи роблять усім немовлятам у віці декількох місяців, аж до народжених у березні. Хочу зазначити – навіть якщо аналіз позитивний, це ще не означає, що інфекція розвинеться у хворобу, у нас є час для профілактичних заходів”, – розповідає Антоніо Альберто Зуппе, лікар-педіатр клініки “Джемеллі “.

Лікарі пояснюють, що медсестра проходила вакцинацію, але щеплення не дає гарантії.

Наразі італійській владі доведеться дати громадськості інші гарантії – наприклад, про контроль медперсоналу під час прийому на роботу. Парламентський комітет з охорони здоров’я веде розслідування події в “Джемеллі”.

Римська лікарня “Джемеллі” – великий медичний заклад з півстолітньою історією. Це не просто клініка – це науково-дослідний центр із сучасним обладнанням. Тут неодноразово проходив лікування Папа Іоанн Павло Другий.

 

http://life.pravda.com.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Пригоди закордонних українців удома

З першого по десяте жовтня 2011 роботодавці повинні сплатити контрибути домашніх працівників за липень, серпень та вересень