in

99% померлих від COVID-19 з лютого не були повністю вакциновані

В Італії заявили, що майже 99% людей, померлих від COVID-19 в країні з лютого цього року, не були повністю вакциновані.

Такі дані надав Національний інститут охорони здоров’я (ISS), повідомляє “Європейська правда” з посиланням на агентство Reuters.

З 1 лютого по 21 липня в Італії було зареєстровано 423 випадки смерті від COVID серед повністю вакцинованих людей, що становить 1,2% від загального числа померлих від COVID-19 – 35 776, йдеться в заяві інституту.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: В ІТАЛІЇ З 6 СЕРПНЯ НА МАСОВІ ЗАХОДИ ПУСКАТИМУТЬ ТІЛЬКИ ВАКЦИНОВАНИХ ВІД COVID

В опублікованому органом дослідженні, що міститься в регулярному звіті про смерті від COVID-19, сказано, що нечисленна кількість повністю вакцинованих людей, які померли від COVID, також були значно старшими від тих, хто помер без повної вакцинації – 88,6 року проти 80.

До зараження вірусом у них також були більш серйозні проблеми зі здоров’ям.

Вивчаючи медичні карти 70 з 423 повністю вакцинованих людей, які померли від COVID, інститут повідомив, що середня кількість основних захворювань у цих людей склала 5,0 порівняно з 3,7 для випадків смерті від COVID серед людей, які не були повністю вакциновані.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: ЯК ОТРИМАТИ ЗЕЛЕНИЙ ПАСПОРТ В ІТАЛІЇ, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ В КРАЇНІ

Минулого тижня Італія слідом за Францією оголосила, що підтвердження вакцинації або імунітету від COVID-19 найближчим часом стане обов’язковим для участі у безлічі заходів, включаючи харчування в приміщеннях і відвідування таких місць, як тренажерні зали, басейни, музеї і кінотеатри.

Після цього оголошення італійська влада зафіксувала помітне зростання реєстрації на вакцинацію.

На сьогодні в Італії майже 57% населення, старше 12 років, повністю вакциновані.


Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії з 6 серпня на масові заходи пускатимуть тільки вакцинованих від Covid

В Італії трагічно загинув молодий регбіст із України