in

Ані Лорак відпочиває на Сардинії

Опальна українська співачка Ані Лорак зараз відпочиває на Сардинії, звідки ділиться в Instagram яскравими світлинами.

 

Опальна українська співачка Ані Лорак, яку стали підозрювати в таємному романі з російським виконавцем Сергієм Лазарєвим, розвіяла чутки і доводи новою фотографією з чоловіком.

Судячи з усього, артистка зараз відпочиває на Сардинії, звідки ділиться в Instagram яскравими знімками.

Risultati immagini per лорак сардения

Так на цьому тижні Лорак опублікувала фотографію зі своїм приятелем, співаком Сергієм Лазарєвим, який, мабуть, також відпочиває неподалік від скандальної української зірки.

Фотографія викликала розмови про таємний роман. Підписники співачки вважають, що зірки “сидять дуже близько один до одного”, декольте співачки назвали “занадто відвертим для дружньої зустрічі”, а також стали цікавитися, чому Лорак не публікує фотографії з чоловіком.

Через добу співачка таки розмістила знімок з чоловіком, чим підтвердила, що всі розмови в мережі – не більше ніж домисли.

 Risultati immagini per ані лорак відпочиває сардинія

Незважаючи на це, деякі користувачі впевнені, що присутність чоловіка ще не є фактом вірності артистки. При цьому вони звернули увагу і на попередні фотографії Лазарева та Лорак.

Нагадуємо. Українська влада готує список російських діячів культури, яким можуть заборонити в’їзд в Україну. До цього списку ймовірно буде внесено Ані Лорак, як артистку що підтримує політику Путіна щодо анексії Криму та проведення терористичної війни на південному сході України.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Cristiani e musulmani. La fede nel dialogo è possibile?

Заробітчани люблять гроші, а не своїх дітей?