in

“Bello ciao”: італійська преса про відставку Ренці

“Що далі?” – запитують себе італійці після референдуму, що призвів до відставки уряду Маттео Ренці.

Найімовірнішим сценарієм називають позачергові парламентські вибори, які можуть цілковито змінити політичний ландшафт в країні і стати трампліном для популістських сил, пише Euronews.

Ось що кажуть мешканці Рима:

“На мою думку, нічого особливого не сталося. Це той самий ефект Трампа, тільки у наших реаліях. Життя триватиме, як і раніше, хоча давайте сподіватися, що щось зміниться”.

“Я голосував проти реформи. Подивимося, що буде далі. Ситуація дуже непроста. З політичної точки зору я не бачу жодної альтернативи. Не знаю, який сценарій на нас чекає. Можна сказати, що я нікому не вірю. Хоча деякі позитивні перспективи можуть з‘явитися”.

“Сподіваюся, ситуація покращиться. Тому що чинний уряд просто зруйнував нас цією пенсійною реформою. То була катастрофа, особливо для молоді. Хочеться вірити, що все на краще”.

Політична непевність – не найкраща новина для банківського сектору Італії, що залишається чи не найбільш слабким в єврозоні. Але, як констатує італійська преса, справу зроблено. “Bello ciao” – пише одна із газет, проводжаючи Маттео Ренці у відставку.

____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Дорогою популізму: як референдум в Італії змінює політичну картину країни та Європи

Ismu: в Італії проживають 5.9 мільйонів іноземців, 435 000 з них – нелегали