in

Берлусконі очікує новий судовий розгляд у справі про проституцію

Колишнього прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі очікує новий судовий розгляд через звинувачення, що він підкупив бізнесмена, щоб той дав неправдиві свідчення у справі про повій 10 років тому.

 

Про це повідомляє Reuters.

Прокурори заявили, що Берлусконі дав Джанпаоло Тарантіні 500 тисяч євро готівкою, знайшов роботу і надав адвокатів, щоб той сказав, що тодішній прем’єр не знав, що жінкам платять за відвідування вечірок на віллі.

Розгляд справи повинен розпочатися 4 лютого в південному місті Барі.

Як відомо, у 2013 році Берлусконі засудили на чотири роки тюремного ув’язнення у справі, пов’язаній з його телекомпанією Mediaset. Пізніше вирок замінили на рік громадських робіт та заборону обіймати публічні посади та позбавили його місця в парламенті.

Берлусконі, який вже може брати участь у виборах, завжди заперечував правопорушення у справі і неодноразово звинувачував прокурорів у політичному “полюванні на відьом”.

Партія Берлусконі “Forza Italia!” на виборах у березні зазнала серйозної невдачі на національних виборах, посівши лише четверте місце. Партія не потрапили до уряду і пішла в опозицію. За даними соціологічних опитувань, вона продовжує втрачати рейтинг і зараз має підтримку менш ніж 10% виборців.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія хоче внести зміни у ідентифікаційних картках для дітей

Порошенко затвердив угоду з ЄС про надання Україні до 1 млрд євро