in

Cкандал навколо Піо Альберго Трівульціо

У Мілані розгорівся скандал навколо Піо Альберго Трівульціо, державного органу, який управляє будинками для літніх, реабілітаційними центрами і великими об’єктами нерухомості.

Виявилося що квартири, подаровані, або передані у спадок благодійниками і розташовані в престижних районах міста були здані в оренду або продані за пільговими цінами і на незрозумілих умовах. Покупцями та орендарями є відомі люди, які могли дозволити собі платити повну ціну, зокрема це – політики, менеджери, дизайнери і актори. У цьому списку також є подруга кандидата від лівоцентристів на майбутніх муніципальних виборах. За розслідування справи взялася прокуратура Мілана та Рахункова палата, орган, який контролює прибутки і видатки державних установ.

Це не перший випадок, коли Піо Альберго Трівульціо опиняється в центрі скандалу. У 1992-му році тодішній президент Маріо К’єза був заарештований під час отримання хабара. За цим арештом у справі Тангентополі, послідувала серія судових розслідувань корупції, що за кілька років зачепила італійську економічну і політичну верхівку.

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська спілка “Оберіг” у Кастел Волтурно

У Римі відкрилась персональна виставка української художниці Світлани Гребнюк