in

Чудо крові святого Януарія знову сталося в Неаполі

Кожного року в Неаполі на свято святого священномученика Януарія 19 вересня його кров, яка зберігається в Неапольській катедрі стає рідкою.

Святий Януарій помер близько 305 року у Неаполь або Поццуолі. Це — італійський священномученик та єпископ, шанований як і в католицькій, так і в православній церквах, прийняв мученицьку смерть за Христа близько 305 року, в часи імператора Діоклетіана (284—305), гонителя християн. Мучителі кинули святого Януарія в розпечену піч, але, так само, як і вавилонські юнаки, він вийшов звідти живим. Тоді кати почали жорстоко бити його залізними прутами. Серед натовпу, що зібрався довкола, були диякон Фауст і чтець Дизидерій, які плакали, дивлячись на страждання свого єпископа. Язичники здогадалися, що Фауст і Дизидерій — християни, й кинули їх до в’язниці, де вже перебували ув’язнені Христові ісповідники — диякони Сосій і Прокул.

Наступного ранку всіх мучеників привели в цирк, щоби кинути їх диким звірям, але ті навіть не торкнулися їх. Тоді правитель Тимотей наказав відсікти всім мученикам голови. Християни довколишніх міст взяли тіла святих мучеників, щоби поховати з почестями. Тіло священномученика Януарія взяли жителі Неаполя. Разом із тілом вони зібрали з землі його засохлу кров. Коли посудину з кров’ю священномученика поставили на його мощі, кров знову стала рідкою, гарячою, ніби щойно пролита. На могилі священномученика Януарія відбулося багато чудес.

Risultati immagini per sangue di san gennaro

Кров святого Януарія стає тричі на рік рідкою, а саме – 19 вересня, 16 грудня і в суботу перед першою неділею травня. Цього року чудо сталося в часі одноденних відвідин Неаполя Святішим Отцем Франциском, повідомляє «Catholic Herald».

Учора 19 вересня цього року це чудо знову сталося в Неаполі: кров святого, яка цілий рік, окрім зазначених днів, перебуває у сухому стані, знову стала рідкою.

Risultati immagini per sangue di san gennaro

В березні минулого року це чудо сталося в присутності Папи Франциска. Кардинал Крешенціо Сапе показав ампулу з кров’ю святого, кажучи: «Кров наполовину розрідилась, це показує наскільки св. Януарій любить нашого Папу і Неаполь». На що Папа відповів: «Владика щойно сказав, що кров тільки на половину розрідилась. Значить св. Януарій любить нас на половину. Ми повинні більше поширювати слово Боже, щоб святий любив нас більше».

____________________________________________________

Більше новин:

Дозвіл на проживання в Італії видаватиметься тільки тим, хто оплатив податок

“В Італії я за три місяці схудла на 15 кілограмів” – розповідь заробітчанки