in

Чи переживе італійська банківська система референдум 4 грудня?

Європейський центробанк заявив про готовність скупити італійські державні облігації у випадку надмірного зростання їхньої прибутковості після референдуму 4 грудня.

Очільник ЄЦБ заявив, що держборгом Італії ще можна керувати, та закликав Рим до реформ, повідомляє euronews.

“Економіка єврозони продовжує повільне, але впевнене зростання, не зважаючи на згубний вплив нестабільної економічної та політичної ситуації. Ця позитивна динаміка продовжиться багато чим завдяки і нашій монетарній політиці,” – заявив керівник Європейського центробанку Маріо Драґі.

Державний борг Італії складає понад 2,2 трильйона євро, або 133% ВВП. Це найвищий показник у світі. Постійно зростає і зовнішній борг, який зараз складає 60% ВВП. На банківському секторі країни “висить” 360 мільярдів євро боргів, і крах системи матиме наслідки для всієї Європи.

“Ми завжди знали, що структурні реформи – запорука успішного майбутнього Італії. Фінансові ринки мають розуміти, що ми постійно на цьому наголошували. Структурні реформи – це саме те, що потрібно країні,” – заявив Маттео Ренці.

Очільник італійського уряду пообіцяв піти у відставку, якщо його “структурні реформи” відкинуть на референдумі 4 грудня. Експерти побоюються, що негативний результат на референдумі може призвести до краху восьми проблемних банків, ще більше похитне фінансовий сектор країни та послабить євро.

____________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

7 речей,які іммігранту робити не варто

Італійська поліція вимагала у нардепа від БПП… зняти штани