in

Усім пасажирам Costa Concordia виплатять по 11 тисяч євро компенсації

Італійська туристична компанія Costa Crociere, якій належить круїзний лайнер Costa Concordia, що зазнав катастрофи, виплатить всім пасажирам, які перебували на його борту, одноразову компенсацію в розмірі 11 тисяч євро. Про це повідомили представники національної асоціації італійських туроператорів Astoi.
Ця допомога буде виплачуватися з метою відшкодування збитків, які пов’язані з втратою багажу і особистих речей пасажирів, а також в рамках компенсації моральних збитків, заподіяних учасникам аварії корабля.

Для роботи із забезпечення швидкої виплати компенсацій у штаб-квартирі Costa Crociere в Генуї створюється спеціальна оперативна служба, яка буде розглядати всі пов’язані з цим питання. У цих цілях компанія активувала спеціальний e-mail (rimborsiconcordia@costa.it) та номер телефону для довідок (848 505 050).

Примітно, що 11 тисяч євро будуть виплачуватися всім пасажирам, включаючи дітей будь-якого віку, навіть у випадку, якщо вони подорожували на судні безкоштовно. При цьому з суми компенсації не повинні відніматися страхові виплати, які учасники круїзу отримали або отримають у майбутньому з відшкодування зазначеної шкоди.

Крім того, Costa Crociere зобов’язується повернути своїм клієнтам всі цінності, які будуть витягнуті з пасажирських кают і, насамперед, з суднових сейфів.

Встановлена ​​виплата в розмірі 11 тисяч євро “не відноситься до сімей загиблих пасажирів і поранених учасників круїзу, яким необхідно було надати медичну допомогу”, йдеться у повідомлення Astoi.

“Компенсація для них буде враховувати тяжкість завданих збитків у кожному конкретному випадку”, – вказали представники об’єднання туроператорів Італії.

Крім того, Costa Crociere повинна буде повністю відшкодувати всім своїм клієнтам вартість круїзу, включаючи портові збори та витрати по трансферу.

“Таким чином, виплати пасажирам круїзу на Costa Concordia з боку компанії можуть досягти в кожному конкретному випадку 14-15 тисяч євро”, – заявив у цьому зв’язку глава організації із захисту прав споживачів Adiconsum П’єтро Джордано.

Як повідомляли Ukranews, Costa Concordia зазнала аварії в заповідній зоні неподалік від острова Джильї біля узбережжя італійської області Тоскана в ніч на 14 січня. На борту судна було більш ніж 4,2 тисяч осіб. Кількість жертв зросла до 16 осіб.

http://www.ukranews.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

МЗС забезпечить голосування українців за кордоном на виборах-2012

В Авецано конфісковано 15.000 пачок українських контрабандних цигарок