in

Пасажири Costa Concordia вимагають 1 мільйон євро компенсації

   В Італії почалися попередні слухання у справі про аварію круїзного лайнера Costa Concordia, внаслідок якої загинули 32 людини. Обвинувачення передало запит про притягнення до суду 6-ти осіб, яких вважають винними в аварії.

Свою боротьбу ведуть адвокати пасажирів лайнера: у колективному позові вони вимагають компенсацій для своїх клієнтів.

“Наразі переговори зупинилися на цифрі 27 тисяч євро – це була остання пропозиція компанії-судновласника. Ми будемо вимагати 1 мільйон євро компенсації для кожного пасажира”, – заявив адвокат Массіміліано Ґабріелі, що представляє постраждалих в аварії пасажирів.

Такі вимоги представники судновласника вважають занадто завищеними.

“Чому не 10 мільйонів євро? Було б непогано. Тоді люди кинуться купляти круїзні тури, сподіваючись, що трапиться аварія, їх врятують і вони назавжди вирішать свої фінансові питання. Це безглуздо”, – каже представник компанії-судновласника Марко де Лука.

З 6-ти людей, яких вважають винними у аварії і людських жертвах, п‘ятеро – це члени екіпажу, серед яких капітан судна Франческо Скеттіно та рульовий Джейкоб Руслі Бін, який, як
підозрюють, неправильно зрозумів наказ капітана за кілька секунд до аварії. 6-ий – голова кризового центру компанії-судновласника , який запізно почав операцію з порятунку людей.

http://ua.euronews.com

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Скрута “затягла в петлю” подружжя пенсіонерів

У Римі відкрилася “українська” піцерія