in

Лайнер Costa Concordia піднято з морського дна

   Команді спеціалістів із підйому затонулих суден вдалося встановити вертикально лайнер Costa Concordia, який потрапив в аварію у січні 2012 року.

Операція тривала 19 годин. За цей час учасникам процесу вдалося перемістити судно вагою 114,5 тонн із дна на спеціальну платформу.

Донині, як інформує Радіо Свобода, спеціалістам із підйому затонулих суден не доводилося мати справу з лайнером таких розмірів.

Внаслідок аварії Costa Concordia загинуло 32 людини. Капітан лайнера нині під вартою: його звинувачують у ненавмисному вбивстві і в тому, що він залишив корабель.

Costa Concordia напоровся на мілину через небезпечне маневрування неподалік західного узбережжя регіону Тоскана в Італії.

Довідка

Коста Конкордія (італ. Costa Concordia — Берег згоди) — круїзне судно класу Конкордія, належить італійській круїзній компанії Costa Crociere. Прийнято в експлуатацію в 2006.

Судно здійснювало круїзне плавання в Середземному морі за маршрутом Чівітавеккія—Савона—Барселона—Пальма-де-Майорка—Туніс—Палермо—Чівітавеккія.

Ввечері 13 січня 2012, поблизу західного узбережжя Італії, судно зачепило дном підводні скелі, пропороло борт та напівзатонуло, лягло на правий борт на мілководді поблизу острова Джиліо

http://expres.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Микола Рябчук: Національні рамки не є достатні для адекватного розуміння світу

У Реджо Калабрія знайдено обгорілий труп українки