in

Ще один круїзний лайнер Costa зазнав лиха

Серед членів екіпажу лайнера Costa Allegra, на борту якого сталася пожежа, перебуває одна громадянка України. Серед пасажирів українців нема, повідомляє міністерство закордонних справ України.

“Декілька хвилин тому ми отримали інформацію з Італії, що серед членів екіпажу є громадянка України”, – сказав у вівторок, 28 лютого, речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Водночас, за його словами, громадян України серед пасажирів лайнера, який перебуває поблизу Сейшельських островів, немає.

Олександр Дикусаров каже, що за свідченням роботодавця і судновласника, жоден член екіпажу або пасажир цього судна внаслідок пожежі, які виникла в машинному відділенні, не постраждав.

У понеділок, 27 лютого, у генераторному відсіку лайнера Клацнути виникла пожежа. Вогонь не поширився за межі приміщення і не призвів до жертв.

Після пожежі та аварії в електромережі італійський круїзний лайнер з понад тисячею людей на борту опинився некерованим у водах Індійського океану.

Наступного дня, 28 лютого, Клацнути лайнер взяло на буксир французьке рибальське судно. Воно тягне Costa Allegra до Сейшельських островів.

Італійська влада надіслала до району лиха Costa Allegra три комерційні і два рибальські судна, однак, як і очікувалося, першим прийшов французький траулер, який виявився найближче до місця аварії.

Пасажири – у безпеці

Капітан італійської берегової охорони Козімо Нікастро повідомив Бі-Бі-Сі, що пасажири Costa Allegra перебувають у безпеці. Це підтвердив і надісланий із Сейшелів на місце лиха літак берегової охорони.

Пасажирів доправлять до острова Дерош і розмістять в готелі, а потім відправлять на головний острів Сейшелів – Мае.

Зараз на круїзному лайнері не працюють ані кондиціонери, ані кухня, а запасний генератор, який живить радіозв’язок, “може дати збій в будь-яку хвилину”, кажуть в італійській береговій охороні.

Капітан Нікастро підтвердив, що на борту судна немає освітлення, але додав, що життєво необхідні операції корабля підтримують генератори.

На борту Costa Allegra перебувають 636 пасажири і 413 членів екіпажу.

Круїзний лайнер у суботу вийшов з Мадагаскару і мав прибути на Сейшельські острови у вівторок.

Лайнер належить до тієї ж серії, що і Клацнути Costa Concordia, який напоровся на рифи і зазнав аварії біля узбережжя Італії у січні.

http://www.bbc.co.uk/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський суд закрив одну із чотирьох справ проти Берлусконі

Допоможіть знайти Юрія Огородника