in

Флоренція оголосила війну клієнтам повій

Тим, хто захоче отримати секс за гроші, загрожує три місяці в’язниці.

 

У Флоренції вступила в дію норма за якою клієнтів повій притягнення до адміністративної відповідальності. Відтепер тих кого упіймають на намірі скористатися послугами міських секс-робітниць, доведеться заплатити штраф до 206 євро або провести до трьох місяців за гратами. Підставою покарання є вже пропозиція повії вступити з ним у зв’язок за гроші, повідомляє “Українська газета” в Італії.

 

На думку мера Флоренції Даріо Нарделлі, цей захід сприятиме викоріненню проституції, що є «жахливим явищем, що принижує гідність тисяч жінок, яких злочинні угруповання буквально перетворюють на рабинь». Нова норма діятиме по всьому місту, а не тільки в місцях підвищеної активності секс-робітниць.

Самі жінки в подібних ситуаціях відповідальності не нестимуть. Мер Нарделлі висловив надію, що в справі боротьби з проституцією Флоренція стане прикладом для всієї країни.

Нагадаємо, що в Італії заборонена організація публічних будинків і сутенерство, однак вулична проституція не переслідується. За статистикою,  в даний час в республіці торгівлею власним тілом займаються близько 120 тис. Жінок.

Додамо, що покарання клієнтів за користування послугами легальних секс-робітниць передбачено в декількох європейських країнах – Франції, Ірландії, Норвегії, Швеції та Ісландії.

______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Харківський шахіст тріумфував на змаганнях в Італії

На італійському телебаченні вперше йде реклама жіночих секс-іграшок