in

“Гроші треба відробляти”: політолог про скандальну заяву глами МВС Італії щодо Криму

Проросійські настрої подекуди спалахують в Європі. Італія в цьому непоодинока, каже експерт

 

Віце-прем’єр-міністр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні в інтерв’ю виданню The Washington Post заявив, що окупація Кримського півострова Росією є законною, а Революцію Гідності в Україні він назвав “псевдореволюцією”.

В ефірі “Інформаційного дня” на “5 каналі” політичний консультант Ірина Сєрова прокоментувала такі заяви та пояснила настрої в Італії.

“Гойдалки щодо України в Італії є і будуть, тому що праві популісти, на жаль, намагаються за сприяння російського капіталу і спеціальних служб отримувати певні політичні преференції в тих чи інших країнах. Італія – згадаємо їхні вибори, на яких до влади прийшло майже 80% популістів і як вони ледве не зруйнували країну та не привели її знову до виборів…Представники цих саме партій дуже серйозно завоювали політичний простір і, відповідно, проводять таку політику. Слухайте, ну гроші ж відробляти треба”, – каже Сєрова.

Вона наголошує: приклад Італії непоодинокий. 

“Згадаємо Францію, згадаємо Ле Пен. Що вона казала? Теж саме. Чому, тому що вона так любить Путіна? Ні, гроші треба відробляти. Згадаємо угорську “Йоббік” ультраправу (партію), “Фідес” (партія прем’єра Угорщини) Віктора Орбана – те ж саме. Згадаймо німецькі праворадикальні партії, які також на цих виборах пройшли до Бундестагу і роблять нерви бідній Меркель. І Росія зрозуміла, що людину можна купляти, бо вона таки слабка істота. Хто купляється – того купляють”, – наголошує політичний консультант.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Італія змінить правила укладання трудових контрактів

Хор «Щедрик» здобув гран-прі міжнародного фестивалю в Італії