in

Італійський чиновник {br} звинуватив рекламу IKEA з геями в суперечності конституції

Помічник міністра з питань сімейної політики Карло Джованарді піддав критиці рекламу шведської компанії IKEA, в якій гомосексуальна пара названа сім’єю.

 

На рекламному плакаті IKEA, що викликала невдоволення політика, зображені чоловіки, що тримаються за руки. Зображення супроводжується підписом “ми відкриті для всіх сімей”.

За словами Джованарді, в Італії “сім’я заснована на шлюбі”. Оскільки італійське законодавство не допускає одностатевих союзів, то термін “сім’я” в цьому контексті, як вважає політик, суперечить конституції країни.

Також, на його думку, випуск реклами, яка намагається “вказати італійцям на те, як вони повинні думати”, є “поганим тоном”. Втім, Джованарді додав, що IKEA має право вибирати, кому адресована її реклама.

Представник IKEA в Італії Валеріо Ді Буссоло (Valerio Di Bussolo) у свою чергу заявив, що в італійському законодавстві немає визначення поняття “сім’я” як такого, тому реклама не вступає в протиріччя із законодавством країни.

Представники організацій, що борються за права меншин, також розкритикували висловлювання Карло Джованарді.

Батьківщина IKEA Швеція є однією з небагатьох країн світу, де гомосексуальні пари повністю зрівняні в правах з традиційними. Одностатеві шлюби в Швеції були легалізовані 1 червня 2009 року. Офіційна Італія, у свою чергу, не визнає одностатевих союзів. Так, у 2007 році верхня палата парламенту Італії відмовилася приймати закон про громадянське партнерство, що дозволяє формалізувати відносини гомосексуальних пар.

Нагадаємо, в минулому році IKEA випустила у Великобританії незвичайний рекламний ролик, в якому у фірмовий магазин компанії запустили сотню котів.

За матерiалами:
Lenta.ru

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Декрет флуссі. Більшість запитів буде відхилено

Томенко хоче перевірити, як платять податки в Україні багаті “заробітчани”