in

Iталія переживає найбільшу за 14 років епідемію грипу

Впродовж останніх тижнів майже 4 мільйони італійців захворіли на грип – це найбільша кількість хворих у країні з 2004 року.

 

Про це повідомляє The Local.

За даними служби моніторингу вірусу Національного інституту охорони здоров’я, з 8 по 14 січня було зареєстровано близько 832 000 хворих на грип пацієнтів. Загалом з вересня 2017 року на грип захворіли 3 883 000 італійців.

“Поширення вірусу грипу в цьому році дуже інтенсивне, навіть вище, ніж під час пандемії 2009-2010 років. Її можна порівняти тільки з сезоном 2004-2005 років”, – сказав Антоніно Белла, фахівець інституту з інфекційних захворювань.

Найбільшою групою ризику при цьому є діти.

140 випадків захворювань були серйозними, 30 хворих на грип померли. Відзначається, що більшість загиблих мали проблеми зі станом здоров’я, які призвели до ускладнень.

Втім, відзначає видання, найгірше вже позаду: цифри демонструють, що за останні два тижні сезон грипу в Італії досяг свого піку, тому є сподівання, що число хворих піде на спад. 

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Глава МЗС Італії назвав ситуацію на Донбасі “надто трупною“

Запрошуємо на Свято вертепів у Казерті