in

Італія в ОБСЄ закликала до виконання мінських угод

Італія з 1 січня 2018 року прийняла від Австрії головування в Організації з безпеки і співпраці в Європі і пообіцяла продовжити зусилля щодо імплементації мінських угод, йдеться на сайті ОБСЄ.

“Криза в Україні і навколо неї поставила під сумнів самі принципи, на яких ОБСЄ заснована. Італія продовжить підтримувати зусилля ОБСЄ з метою мирного врегулювання конфлікту і настійно закликає сторони повністю виконати мінські угоди”, – сказав глава МЗС Італії Анжеліно Альфано, повідомляється на сайті організації .

Разом з тим, він анонсував продовження “женевського формату” переговорів щодо Грузії, переговорів у форматі “5 + 2” по Придністров’ю і роботи мінської групи щодо Нагірного Карабаху.

 

Він підкреслив, що Італія “і надалі буде підтримувати всі зусилля ОБСЄ з мирного врегулювання конфлікту”.

 

Як зазначив А.Альфано, ключовим пріоритетом Італії під час головування в ОБСЄ в 2018 році стане “зміцнення багатовекторного підходу як інструменту, який відновить “дух Гельсінкі” (Гельсінського Заключного акту 1975 року) і подальше зміцнення миру, безпеки, стабільності і співпраці”.

У повідомленні також зазначається, що гаслом італійського головування в організації буде “Діалог, право власності, відповідальність”.

Повний перелік пріоритетів італійського головування в організації Альфано представить 11 січня на засіданні Постійної ради у Відні.

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)

У Турині вибухнув сміттєвий бак